ادعاها، گزارش‌های تاخیر Grand Theft Auto 6 “اغراق آمیز” هستند


سرقت بزرگ خودرو 6 مسلماً بزرگترین بازی آینده است که کل صنعت با نفس نفس در انتظار آن بوده است، و در حالی که Rockstar Games در ماه دسامبر اعلام کرد که بازی جنایی جهان باز در سال 2025 منتشر خواهد شد، هر روز مورد سوال قرار می گیرد. هفته گذشته، یک گزارش Kotaku ادعا کرد: GTA6 این شرکت گفت که تولید از برنامه عقب مانده است و ممکن است تولید به سال 2026 موکول شود.

اما از آن زمان تاکنون، واکنش‌های منفی علیه این مفهوم نیز وجود داشته است. مدت کوتاهی پس از انتشار این گزارش، مایک استراو از Insider Gaming بر اساس شنیده هایش این را بیان کرد. GTA6 جیسون شرایر از بلومبرگ در خبرنامه اخیر خود گفت که هنوز در مسیر انتشار در سال 2025 است.

به طور خلاصه، به گفته شرایر: GTA6 ما کاملاً از احتمال تاخیر مصون نیستیم. این تقریباً در مورد هر بازی در حال توسعه در صنعت صادق است. اگرچه دستور اخیر Rockstar برای بازگشت همه کارمندان به دفتر مطمئناً باعث ایجاد برخی پیچیدگی‌ها در استودیو شده است (این امر می‌تواند منجر به اخراج و در نتیجه کاهش سرعت تولید بازی شود))، شرایر گفت تا کنون “هیچ اتفاقی نیفتاده است.” این نشان می دهد که چیزی مهم در مورد برنامه های انتشار بازی تغییر کرده است.

او در ادامه می نویسد: سرقت بزرگ خودرو 6 در حال حاضر، “هزاران نفر” روی آن کار می کنند، بسیاری از آنها “کد فیزیک آب و هوا را در سیلوهای خود می نویسند، بازی های بازیگران را ضبط می کنند و در خیابان های میامی جعلی به دنبال حشرات می گردند.” “من این کار را انجام می دهم. “

بنابراین اگرچه ممکن است شرط مطمئنی نباشد که بگوییم هیچ شانسی وجود ندارد، سرقت بزرگ خودرو 6 به نظر نمی رسد در حال حاضر برنامه ای برای آن وجود داشته باشد، به خصوص که Rockstar تمایل تاریخی به تاخیر در بازی ها دارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید