Grand Theft Auto 6 ممکن است بین 1 آوریل 2024 تا 31 مارس 2025 منتشر شود.


Take-Two Interactive نتایج سه ماهه چهارم و سال مالی 2023 را با رکورد خالص رزرو 5.3 میلیارد دلار گزارش می دهد. با این حال، به نظر می رسد ناشر برنامه های بزرگی برای سال مالی 2025 (1 آوریل 2024 تا 31 مارس 2025) دارد. این شرکت در طول سال مالی “چند عنوان پیشگامانه” را تبلیغ کرده است که معتقد است “استانداردهای جدیدی را برای صنعت ما تعیین خواهد کرد.” “صنعت” و “به بیش از 8 میلیارد دلار رزرو خالص دست یافته است.”

می تواند به معنای سرقت بزرگ خودرو 6انتشار بزرگ جهان باز بعدی Rockstar Games در این پنجره. Take-Two گفت: “در چند سال گذشته، Take-Two آماده انتشار یک خط لوله فوق العاده قوی از پروژه ها شده است که ما معتقدیم ما را به سطوح موفقیت بیشتری می برد.” من اینجا هستم.

این شرکت همچنین انتظار دارد حرکت پروژه های رزرو خالص را در سال مالی 2025 حفظ کند و “رشد بیشتر در نتایج عملیاتی” را در سال مالی 2026 و پس از آن ارائه دهد. تنها عناوینی که با توصیفات فوق مطابقت دارند و می توانند به همه آن دست یابند، به خصوص اگر پشتیبانی گسترده پس از راه اندازی داشته باشند، عبارتند از: سرقت بزرگ خودرو 6.

IGN اشاره کرد که رزرو خالص در این سال مالی به لطف خرید، رکوردی برای Take-Two بوده است، با رزرو خالص قبلی در حدود 3 میلیارد دلار. بنابراین، به نظر می‌رسد در صورتی که ناشران در حال برنامه‌ریزی نسخه‌های جدید در مقیاس بزرگ باشند، می‌توان به رزرو خالص بالاتری دست یافت. استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two در بخش مربوط به تعیین “استاندارد جدیدی برای صنعت” گفت که Rockstar در قسمت بعدی خود “معیاری خلاقانه برای سریال، صنعت و همه چیزهای سرگرمی” ایجاد خواهد کرد. این شبیه به زمانی است که من گفت این عزم است سرقت بزرگ خودرو.

این با شایعات قبلی مبنی بر اینکه این بازی ممکن است اواخر امسال (اگر نه اوایل سال آینده) و سپس در سال 2025 منتشر شود، مطابقت دارد. جیسون شرایر از بلومبرگ قبلاً گزارش داده بود که این عنوان برای سال مالی 2024 Take-Two Interactive در نظر گرفته شده بود، اما توسعه‌دهنده در این زمینه باقی ماند. من در این مورد شک دارم. در آن زمان، مقامات هنوز معتقد بودند که این کار «حداقل دو سال» طول خواهد کشید.

Rockstar این پلتفرم را اعلام نکرده است سرقت بزرگ خودرو 6که سال گذشته با نشت بزرگ مواجه شد، یک قهرمان جدید و چند مکان جدید معرفی کرد. استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two گفت این افشاگری “هیچ تاثیری بر توسعه یا هر چیز دیگری ندارد.” راک استار گفت که تولید دنباله «طبق برنامه ریزی شده ادامه خواهد داشت». مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید