«Grand Theft Auto 5» 200 میلیون نسخه و «Red Dead Redemption 2» حدود 64 میلیون نسخه فروخته است.


در همین حال سرقت بزرگ خودرو 6 Rockstar Games برای انتشار در پاییز 2026 برنامه ریزی شده است سرقت بزرگ خودکار 5 با وجود قدمت، هنوز فروش خوبی دارد. گزارش درآمد سه ماهه چهارم مالی 2024 Take-Two Interactive نشان داد که دومی تقریباً 200 میلیون دستگاه در طول عمر خود فروخته است که از 195 میلیون واحد افزایش یافته است.

نقاط عطف فروش مادام العمر با در نظر گرفتن موارد زیر چشمگیرتر می شوند: سرقت بزرگ خودکار 5 اولین بار در سپتامبر 2013 برای Xbox 360 و PS3 منتشر شد. از آن زمان تا کنون این یکی از اجزای اصلی هر نسل کنسولی بوده است. مجموع فروش این سری از 425 میلیون نسخه گذشت. سرقت بزرگ خودکار 5 این واقعاً عالی است که تقریباً در نیمی از آن مشارکت داشته باشید.

رستگاری مردگان قرمز 2آخرین عنوان بزرگ جهان باز Rockstar حدود 64 میلیون نسخه فروخت که از 61 میلیون نسخه کاهش یافته است. این مجموعه بیش از 89 میلیون نسخه فروخته است، اما Take-Two به میزان موفقیت انتشار مجدد سال گذشته اشاره نکرد. رستگاری مرده قرمز این روی نینتندو سوییچ و PS4 پیاده سازی شد.

در مورد سوال، سرقت بزرگ خودرو 6، سال آینده برای Xbox Series X/S و PS5 (نه PC) منتشر خواهد شد. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید