لوسیلیوس فاش می‌کند، تریلر Granblue Fantasy Versus: Rising حالت داستانی را آزار می‌دهد


در قسمت 2، Granblue Fantasy نمایشگاه، Cygames جزئیات جدیدی را اعلام می کند Granblue Fantasy Versus: Rising، این ماه برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. ما یک تریلر جدید منتشر کرده ایم که حالت داستانی را برجسته می کند. این حالت جایگزین حالت RPG بازی اول می شود و تمام محتوای داستانی را شامل می شود. همچنین یک داستان اصلی جدید نیز وجود خواهد داشت و آنتاگونیست اصلی بازی موبایل، لوسیلیوس نیز معرفی خواهد شد.

لوسیلیوس یک رئیس حالت داستانی خواهد بود و یک شخصیت قابل بازی از طریق DLC در اواسط ژانویه 2024 خواهد بود. با توجه به تریلر، به نظر می رسد او دستی در مخمصه نیر داشته است. دومی می تواند جانور اولیه مرگ را احضار کند تا برای او بجنگد. با این حال، او با تمایل خود برای تایید تحریف شد. به اینجا بروید تا او را در عمل ببینید.

Granblue Fantasy Versus: Rising در تاریخ 14 دسامبر منتشر خواهد شد. علاوه بر حالت داستانی، دارای مکانیک‌های گیم‌پلی جدید مانند Ultimate Skill و Dash Attack است، در حالی که Triple Attack امکان حملات سربار و کم را فراهم می‌کند. همچنین یک مینی بازی جدید به نام Grand Bruise Legends وجود دارد که می توانید بین مسابقات بازی کنید (همچنین با استفاده از ربات ها به صورت آفلاین نیز قابل بازی است).نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید