Granblue Fantasy Versus: Rising Open Beta از 9 تا 12 نوامبر برگزار می شود.


بتای باز دوم Granblue Fantasy Versus: Rising از تاریخ 9 تا 12 نوامبر برای PS4، PS5 و PC اجرا خواهد شد. جلسه اول در 9 نوامبر در ساعت 6 بعد از ظهر PT آغاز می شود و در 10 نوامبر در ساعت 5 بعد از ظهر به پایان می رسد. دوم در 11 نوامبر در ساعت 11:00 به وقت اقیانوس آرام آغاز می شود و در 12 نوامبر در ساعت 23:00 به وقت اقیانوس آرام به پایان می رسد. پلی استیشن پلاس مورد نیاز نیست و امکان بازی متقابل وجود دارد.

بتا شامل مسابقات گاه به گاه و لابی، یک حالت تمرینی، و حتی Grand Bruise Legends، یک مینی بازی به سبک Fall Guys با 30 بازیکن (قابل بازی آفلاین در برابر ربات ها در حین تعمیر و نگهداری) است. چندین شخصیت از بازی اول قابل بازی هستند، از جمله Gran، Zita، Katarina، Lancelot، Zooey، Baselaga، Zeta و Narmaya (متاسفانه بدون Nier)، همراه با تازه واردان Anila و Siegfried.

Granblue Fantasy Versus: Rising در تاریخ 30 نوامبر در سراسر جهان منتشر خواهد شد. علاوه بر نسخه استاندارد و لوکس، یک نسخه رایگان نیز وجود دارد که امکان دسترسی به شخصیت های انتخاب شده، مسابقات آنلاین، لابی ها و بخشی از حالت داستانی جدید را فراهم می کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید