Granblue Fantasy Versus: Rising – 2B از NieR:Automata در 20 فوریه به اعضا خواهد پیوست.


ماه گذشته اعلام شد، NieR: Automata 2B می رسد Granblue Fantasy Versus: Rising در 20 فوریه. این خبر در جریان 8 فینال برتر بازی فایتینگ در Frosty Faustings 2024 فاش شد. او در Character Pass 1 گنجانده شده است، اما همچنین می توان آن را به طور جداگانه با قیمت 7.99 دلار خریداری کرد. انتشار 2B در به روز رسانی نسخه 1.2 گنجانده شده است و شامل گزینه ای برای استفاده از بریدگی سلاح در لابی های آنلاین است.

بازیکنان همچنین می‌توانند لباس Crimson Bomber برای Zeta را از راند 2 بازی Premium Battle Pass دریافت کنند. جزئیات مربوط به تغییرات و تنظیمات موجودی ممکن است زمانی که به‌روزرسانی منتشر شود، فاش شود، بنابراین برای جزئیات بیشتر در ماه آینده منتظر باشید.

Granblue Fantasy Versus: Rising برای PS4، PS5 و PC موجود است. این نسخه بهبود یافته کار قبلی است که شخصیت های جدیدی مانند Nier (بی ارتباط با سریال یوکو تارو)، گریمنیر، زیگفرید و آنیلا را معرفی می کند. حالت RPG با حالت Story جایگزین شده است، یک داستان جدید با تمرکز بر Lucilius اضافه شده است، و نت کد بازگشتی برای مسابقات آنلاین اضافه شده است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید