راهنمای شخصیت Granblue Fantasy Versus: Rising مهارت ها و سبک بازی 2B را مشخص می کند.


Granblue Fantasy Versus: Rising شخصیت های DLC جدید در 20 فوریه – NieR: Automata 2B. او سبک بازی متفاوتی نسبت به سایر ساکنان Sky Realm دارد. در ادامه تریلر دیروز، ویدیوی راهنمای شخصیت جدید منتشر شده است که در آن حرکات و نحوه استفاده از آنها توضیح داده شده است.

2B مانند سایر شخصیت ها حمله خط تیره ندارد. با این حال، می‌توانید انواع برنامه‌های پاد را راه‌اندازی کنید که آسیب‌های کوتاه، متوسط ​​و دوربرد را شامل می‌شوند، از جمله رگبارهای انفجاری و چاه‌های گرانشی که دشمنان را به داخل می‌کشند. شما همچنین می توانید به جلو و دشمنان دست و پنجه نرم کنید. برخی از مهارت‌های غلاف معیارهای سنجش مهارت را مصرف می‌کنند و باید بر این اساس مدیریت شوند.

او می تواند کاملاً از حملات فرار کند و با آنها مقابله کند، یک غلاف را بگیرد و به آرامی پایین بیاید یا حتی دوبار بپرد. همچنین یک گزینه خود تخریبی وجود دارد که 2B را شکست ناپذیر می کند و به بهای از بین بردن سلامتی آسیب های غیرقابل انسداد وارد می کند.

2B در Character Pass 1 گنجانده شده است و به تنهایی 7.99 دلار است. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد دیگر شخصیت های DLC در ماه های آینده باشید. Granblue Fantasy Versus: Rising موجود بر روی PS4، PS5 و PC – بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید