Granblue Fantasy Versus Rising

Granblue Fantasy: Versus Rising اعلام شد، در سال 2023 برای PS4، PS5 و PC عرضه می شود


علاوه بر گیم پلی و جزئیات جدید پیوند مجدد Granblue Fantasy، Cygames اعلام کرد Granblue Fantasy Versus Risingتوسعه یافته توسط Arc System Works. Granblue Fantasy در مقابل، این بازی از طریق Steam برای PS4، PS5 و PC در سال 2023 منتشر خواهد شد. اولین تریلر را در زیر ببینید.

علاوه بر پیشرفت های بصری که بیشتر شبیه به بازی موبایل است، این دنباله با ویژگی های جدیدی مانند مهارت های نهایی همراه است. اینها نسخه های قدرتمندتر Plus Skills هستند که می توانند به طور موقت دشمنان را کند کرده و شانس ترکیبی را افزایش دهند. بازیگران اثر قبلی (شامل شخصیت‌های DLC) احیا می‌شوند و شخصیت‌های بیشتری ضبط می‌شوند.

حالت داستانی جایگزین حالت RPG می شود و دارای یک “داستان اصلی” با شخصیت های جدید و تمام فصل های بازی اول است. بازی کراس پلتفرم و نت کد بازگشتی نیز در چند نفره تایید شده است.

یک سیستم لابی جدید به نام جزیره لابی نیز اضافه شده است که به بازیکنان اجازه می دهد در اطراف بدوند. Fall Guys: Ultimate Knockout، دارای انواع پارتی بازی های رایگان تیمی برای بازیکنان است. برای جزئیات بیشتر در مورد سایر مکانیک ها و شخصیت های جدید به زودی همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha