Granblue Fantasy: Relink – دو شخصیت جدید در آوریل 2024 می آیند


Cygames پیوند مجدد فانتزی گرانبلو چیزهای زیادی در جریان است، از حالت داستانی و بیش از 100 ماموریت گرفته تا محتوای آخر بازی. توسعه دهنده قصد دارد برخی از محتواها را در ماه ژانویه به همراه یک نسخه نمایشی رایگان برای PS4 و PS5 در دسترس قرار دهد. با این حال، این سفر در راه اندازی به پایان نمی رسد، زیرا دو شخصیت جدید در آوریل 2024 معرفی خواهند شد.

اولی سوفون است. صداپیشگی او توسط Junichi Suwabe به ژاپنی و Alejandro Saab به انگلیسی انجام شده است. او Eternals را رهبری می کند، گروهی از جنگجویان افسانه ای که می توانند با استفاده از انرژی دشمنان سقوط کرده شمشیرهای روح بسازند. شخصیت دوم Twien است که توسط یوکو میناگوچی به زبان ژاپنی و جیزل فرناندز به زبان انگلیسی صداپیشگی می شود. او همچنین یکی از اعضای Eternals است و می تواند با استفاده از کمان بجنگد و پرواز کند.

Cygames همچنین تایید کرد که Cagliostro در زمان عرضه در دسترس خواهد بود. اضافه شدن او، فهرست اصلی را تا 19 شخصیت، از قهرمان‌های داستان، گرن و زیتا گرفته تا شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران مانند زویی و پرسیوال، می‌آورد.

پیوند مجدد فانتزی گرانبلو این بازی در تاریخ 1 فوریه 2024 برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. آخرین تریلر را تماشا کنید که بر روی مبارزات باس با جانوران اولیه و دیگر دشمنان تمرکز دارد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید