Granblue Fantasy: Relink – Sandalphon، ماموریت‌های جدید، حالت عکس و موارد دیگر در دسترس است


Cygames پیوند مجدد فانتزی granblue آخرین آپدیت خود را دریافت کرده است و Sandalphon را به عنوان یک شخصیت قابل بازی جدید اضافه کرده است. البته، برای افزودن Sandalphon به فهرست خود، به یک کارت مخصوص Crewmate نیاز دارید. این کارت را فقط می توان با انجام ماموریت هایی مانند “The Final Vision” که در آن با لوسیلیوس مبارزه می کنید و “Zero” یکی از چهار ماموریت جدید به دست آورد.

کسانی که خواهان دسترسی فوری به Sandalphon هستند نیز می‌توانند Character Expansion Set را با قیمت 4.99 دلار خریداری کنند. سایر محتوای جدید اضافه شده در به‌روزرسانی شامل یک سیگل جدید با ویژگی‌های جدید و سه ماموریت جانبی جدید است که پس از «فصل Ø Skybound Heart» باز می‌شوند. شما همچنین می توانید سیگل های افسانه ای را با استفاده از سنتز سیگل جدید ترکیب کنید.

حالت عکس نیز در فصل 1 باز خواهد شد و یک پوشش نقشه جدید با شروع مقدمه در دسترس خواهد بود. اگر این کافی نیست، ویژگی‌های کیفیت زندگی همچنین به شما امکان می‌دهند Sigils و Lightstones را قفل کنید و همچنین جزئیات ویژگی را مستقیماً از قسمت جزئیات سلاح، sigil و Lightstone مشاهده کنید.

پیوند مجدد فانتزی granblue برای PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی اینجا را بررسی کنید. Cygames تایید نکرده است که آیا به روز رسانی های بعدی وجود خواهد داشت یا خیر، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید