Granblue Fantasy: Relink به حدود 74000 بازیکن همزمان Steam در زمان راه اندازی می رسد


چند هفته اول سال 2024 مملو از نسخه‌های جدید بزرگ بود. پیوند مجدد فانتزی گرانبلو او ممکن است مورد استقبال منتقدان قرار نگیرد و دنیا را به آتش بکشد، اما از نظر تعداد بازیکنانی که او جذب می کند، مطمئناً او در اوایل سال 2024 به لیست مهاجمان سنگین اضافه شده است.

بازی RPG اکشنی که Cygames سال‌ها در حال توسعه آن بود، به تازگی راه‌اندازی شده است و طبق گفته‌های SteamDB، در زمان انتشار به اوج نزدیک به ۷۴۰۰۰ کاربر همزمان در Steam یا به طور دقیق ۷۳۹۴۹ نفر رسیده است. برای توضیح این موضوع در زمینه، مثل اژدها: ثروت بی نهایت، این سرویس هفته گذشته با 46161 بازیکن همزمان راه اندازی شد. بارگذاری مجدد persona 3امروز منتشر شد و در حال حاضر 42112 بازیکن داریم. هر دو بازی‌های RPG اخیراً منتشر شده‌اند که موفق بوده و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته‌اند.

در حقیقت، Granblue Fantasy Relinks بیشترین تعداد کاربران همزمان در Steam برای یک بازی RPG در یک پلتفرم توسعه‌یافته ژاپنی، دومین بیشترین تعداد کاربران است. دنیای شکارچی هیولا (334,684) ظهور شکارچی هیولا (231,360) فانتزی نهایی 14 (95150) و اولانگ: سلسله سقوط کرده (75906).

در بررسی ما: پیوند مجدد فانتزی گرانبلومن بهش نمره 7/10 دادم.Granblue Fantasy Relinks علیرغم برخی نبردهای چشمگیر، باس ها، و جلوه های بصری زرق و برق دار، طرح در چندین نقطه شکست می خورد. با این وجود، برای طرفداران اکشن RPG که مایل به انجام کار سخت هستند، یک جایگاه محکم است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

پیوند مجدد فانتزی گرانبلو برای PS5، PS4 و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید