Granblue Fantasy Relink

Granblue Fantasy: Relink – گیم پلی جدید، شخصیت ها، حالت های کمکی فاش شد


Cygames تریلر جدیدی از گیم پلی بازی منتشر کرد. پیوند مجدد Granblue Fantasy، یک RPG اکشن اغلب با تاخیر در جشنواره فانتزی Granblue 2022-2023. چند شخصیت قابل بازی را معرفی کرد و در عین حال شخصیت های جدیدی مانند نارمایا را معرفی کرد. آن را در زیر بررسی کنید.

اید، یکی از آنتاگونیست های اصلی، نیز فاش شد. به عنوان یکی از سه ژنرال آویا، او به عنوان شوالیه ای توصیف می شود که به “قدرت بی نظیر” می بالد. می‌توانید گیم‌پلی بیشتری را در جریان زیر مشاهده کنید که شامل Gran، Lancelot، Siegfried و دیگر شخصیت‌ها می‌شود. Cygames نیز دو حالت کمکی را تأیید کرد. نسخه اصلی ترکیبات را با لمس یک دکمه انجام می دهد، به طور خودکار هنرهای آسمانی و حملات پیوند را آزاد می کند و به ناوبری نقشه کمک می کند. همچنین به طور خودکار ترمیم می کند، محافظ و خط تیره می کند.

در حالت Full Assist، به نظر می رسد که بازیکن باید کاراکتر را جابجا کند و تمام اقدامات به صورت خودکار انجام می شود. پیوند مجدد Granblue Fantasy این بازی در سال 2023 برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. تتسویا فوکوهارا، تهیه کننده سریال، گفت که توسعه به پایان خود نزدیک می شود و تیم در حال حاضر در حال تنظیم دقیق این تجربه است.نویسنده: Ravi Sinha