“Granblue Fantasy: Relink” در زمستان 2023 ظاهر می شود، Zeta و Baseraga نیز ظاهر می شوند.


از Cygames پیوند مجدد Granblue Fantasy این بازی با یک تریلر گیم پلی جدید در نمایشگاه پلی استیشن ظاهر شد. زیر را بررسی کنید. این اکشن RPG که برای PS4، PS5 و PC منتشر می‌شود، سال‌ها در حال توسعه بوده و با تاخیرهایی مواجه شده است. با این حال، پنجره انتشار برای زمستان 2023 تنظیم شده است، بنابراین خواهیم دید که آیا در نهایت امسال (یا اوایل سال آینده) منتشر خواهد شد.

این تریلر دو شخصیت دیگر را به فهرستی که قبلاً کامل است اضافه می کند. زتا، نیزه دار با “شخصیت خشن” و باسراگا، جنگنده غول پیکری که به تانک ها آسیب می رساند. آنها به 16 شخصیتی که قبلاً تأیید شده‌اند می‌پیوندند و Cygames قول داده است که شخصیت‌های بیشتری علاوه بر ویژگی‌های دیگر ارائه شود.

هر مبارز یک سبک بازی منحصر به فرد دارد، اما ترکیب حزب را از چند طریق تکمیل می کند. در بازی انفرادی، هوش مصنوعی سه عضو دیگر حزب را کنترل خواهد کرد، پیوند مجدد Granblue Fantasy همچنین از بازی Co-op برای حداکثر 4 بازیکن پشتیبانی می کند. برای گیم پلی بیشتر و مشاهده نحوه عملکرد حالت های مختلف کمک (Basic Assist و Full Assist)، به اینجا بروید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *