Granblue Fantasy: Relink به نزدیک به 115000 کاربر همزمان در Steam رسید


پیوند مجدد فانتزی گرانبلو هفته گذشته راه اندازی شد و شروع بسیار خوبی دارد. در زمان عرضه بازی، Steam به سرعت به اوج نزدیک به 74000 بازیکن همزمان رسید و این تعداد در چند روز بعد همچنان به رشد خود ادامه داد.

طبق گفته SteamDB، بازی در روز یکشنبه با حدود 115000 بازیکن همزمان (دقیق 114054) به اوج خود رسید، اما تا لحظه نگارش این مقاله، نزدیک به 73000 بازیکن در حال بازی هستند. در واقع، RPG اکشن Cygames از سومین تعداد کاربران همزمان Steam برای یک RPG توسعه یافته ژاپنی پیشی گرفته است. اولانگ: سلسله سقوط کرده و شاید مهمتر از آن، فانتزی نهایی 14.من در حال حاضر پشت نشسته ام ظهور شکارچی هیولا و دنیای شکارچی هیولا.

در بررسی ما: Gunblue Fantasy: Relinkمن بهش نمره 7/10 دادم.Granblue Fantasy Relinks علیرغم برخی نبردهای چشمگیر، باس ها، و جلوه های بصری زرق و برق دار، طرح در چندین نقطه شکست می خورد. با این وجود، برای طرفداران اکشن RPG که مایل به انجام کارهای سخت هستند، این یک کار محکم است. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

پیوند مجدد فانتزی گرانبلو برای PC، PS5 و PS4 موجود است. درباره نقشه راه ما پس از راه اندازی اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید