تبلیغ تلویزیونی لایو اکشن “Granblue Fantasy Relink” در ژاپن پخش می شود


Cygames تریلر جدیدی از بازی آینده خود منتشر کرده است پیوند مجدد فانتزی گرانبلو، این بار کاملاً بر بازار ژاپن تمرکز کردیم. تریلر پخش شده از تلویزیون ژاپن، یک تبلیغ لایو اکشن برای یک اکشن RPG جدید است. این تبلیغات بازیگر تاکومی کیتامورا را در حال گرفتن شمشیری که در آسمان شناور است به تصویر می کشد. سپس کیتامورا گروه بزرگی از دوستان خود را به دنیای Granblue Fantasy هدایت می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

دمو از پیوند مجدد فانتزی گرانبلو اوایل این ماه برای PS4 و PS5 منتشر شد. این دمو شامل شروع حالت داستانی اصلی بازی، یک آموزش و یک حالت تلاش است که شامل سه ماموریت مبارزه محور به صورت انفرادی یا چند نفره است. این دمو دارای 11 شخصیت قابل بازی و حالت کمکی است. تکمیل حالت داستانی و حالت تلاش در دمو، قفل پاداش‌ها را در طول بازی باز می‌کند.

پیوند مجدد فانتزی گرانبلو این بازی قرار است در تاریخ 1 فوریه برای PC، PS4 و PS5 منتشر شود. این بازی پس از عرضه نیز در قالب آپدیت های رایگان پشتیبانی می شود. به عنوان مثال، یک سوپرباس جدید، لوسیلیوس، در ماه مارس منتشر خواهد شد و دو شخصیت قابل بازی جدید در ماه آوریل معرفی خواهند شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید