بیش از 100 ماموریت در “Granblue Fantasy Relink” ظاهر می شود


Cygames در طول جشنواره Granblue 2023 اطلاعات جدیدی ارائه می دهد پیوند مجدد فانتزی گرانبلو، یک RPG اکشن آینده بر اساس عنوان موبایل. سازنده خلاصه ای کوتاه ارائه کرد و به داستان اصلی اشاره کرد که در آن بازیکنان در جستجوی «تجربه بازی اکشن متنوع» به جزایر مختلف سفر می کنند.

علاوه بر حالت کمکی، تأیید کرده‌ایم که می‌توانید بیش از 100 ماموریت (از جمله محتوای آخر بازی) را آغاز کنید. اینها احتمالاً بخشی از یک حالت تلاش خواهند بود که بازیکنان می توانند به تنهایی یا با حداکثر سه بازیکن دیگر با آن مقابله کنند. باید دید که ماموریت‌ها چقدر گسترده خواهند بود، اما Cygames از “جستجوهای جانبی غنی” برای پیشرفت بازیکن استفاده کرد.

شاید اینها بخشی از داستان اصلی باشد؟ فقط زمان مشخص خواهد کرد، اما بازیکنان همچنین می توانند مشتاقانه منتظر کلکسیون ها باشند. پیوند مجدد فانتزی گرانبلو این بازی در تاریخ 1 فوریه 2024 برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. نسخه ی نمایشی رایگان در ژانویه منتشر می شود و حالت داستانی، حالت جستجو و «برخی» از 11 شخصیت قابل بازی را ارائه می دهد. این بر روی پلتفرم پلی استیشن در دسترس است، اما متأسفانه بر روی رایانه شخصی موجود نیست.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید