Granblue Fantasy: Relink Demo Drops در 12 ژانویه – شایعه


چند ماه آینده با نسخه‌های جدید RPG پر خواهد شد. معکوس فاینال فانتزی 7 و مثل اژدها: ثروت بی نهایت به بارگذاری مجدد persona 3 و جزم اژدها 2. عنوان دیگری که سر و صدای زیادی به همراه دارد، عنوان مورد انتظار Cygames است. پیوند مجدد فانتزی گرانبلو.

ماه گذشته، Cygames تایید کرد که نسخه آزمایشی بازی اکشن RPG در ماه ژانویه برای PS5 و PS4 منتشر خواهد شد، اما به نظر می‌رسد تاریخ دقیق انتشار آن فاش شده است. همانطور که توسط Sal Romano از Gematsu در ResetEra کشف و به اشتراک گذاشته شده است، افشاگر برجسته AV9G PlayStation Diandong Langke Lu Xun اخیراً تصویری را به اشتراک گذاشته است که به آنچه در راه است اشاره می کند. Granblue Fantasy Relinks دمو در 12 ژانویه شروع می شود.

با توجه به اینکه خود بازی قرار است مدت کوتاهی پس از آن منتشر شود، و این واقعیت که ویترین آن برای 11 ژانویه تعیین شده است، جایی که می توان تاریخ دمو را به طور رسمی اعلام کرد، این تاریخ کاملا محتمل است. به نظر محتمل است. در هر صورت، به زودی جزئیات بیشتری خواهیم داشت، پس با ما همراه باشید.

پیوند مجدد فانتزی گرانبلو ' در 1 فوریه برای PS5، PS4 و PC منتشر خواهد شد. Cygames اخیراً اعلام کرد که بازی طلایی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید