سرور Gran Turismo SPORT آفلاین شده است


Polyphony Digital به طور رسمی سرورهای خود را بازنشسته کرد Gran Turismo SPORTاین بدان معناست که ویژگی‌های آنلاین مانند انجمن‌ها، لابی‌های باز، حالت‌های ورزشی، رویدادهای فصلی، و برنامه‌های زنده سفارشی دیگر در دسترس نخواهند بود. شما نمی توانید به غنائمی که نیاز به بازی آنلاین دارند دسترسی داشته باشید، همچنین نمی توانید افزونه هایی خریداری کنید یا به فروشگاه پروازهای مکرر دسترسی داشته باشید.

بخش‌های خاصی از بازی را می‌توان به‌صورت آفلاین بازی کرد، همچنین افزونه‌هایی که بازیکنان از قبل دارند. ماشین و تنظیمات شما ثابت می ماند و پیشرفت شما به سمت باز کردن قفل وسایل نقلیه جدید و تمام مدارهای جهان یکسان می ماند. اطلاعات ذخیره شده شما در حال حاضر آفلاین است، بنابراین همه چیز در کنسول شما باقی می ماند.

Gran Turismo SPORT بررسی ما تصاویر، مکانیک رانندگی، طراحی صدا و کمپین را تحسین کرد و در عین حال از فهرست محدود خودرو، مدل آسیب و اتکا به اتصال آنلاین انتقاد کرد. از آن زمان به‌روزرسانی‌های گسترده‌ای از جمله آهنگ‌ها و اتومبیل‌های جدید را تجربه کرده است و در نهایت تا فوریه ۲۰۲۱ به ۹.۵ میلیون بازیکن رسید.

در حال حاضر بر روی چند صدایی تمرکز دارد گرن توریسمو 7، ما اخیراً به روز رسانی 1.42 را منتشر کردیم. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید