Gran Turismo 7 – به روز رسانی 1.46 منتشر شد، 3 وسیله نقلیه جدید اضافه می کند


آخرین به روز رسانی محتوای ماهانه Polyphony Digital عبارتند از: گرن توریسمو 7ما روی دو خودروی الکتریکی جدید تمرکز می کنیم: اشکودا ویژن گرن توریسمو و نمونه اولیه AFEELA 2024. تریلر زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

ŠKODA Vision Gran Turismo یک خودروی بازی است که از ŠKODA 1100 OHC Spyder الهام گرفته شده است که در مسابقات Le Mans شرکت کرده است. در همین حال، نمونه اولیه AFEELA 2024، که در نمایشگاه CES 2024 رونمایی شد، بر انگیزه دادن به مردم “از طریق پیگیری نوآوری از طریق الهامات متنوع” تمرکز دارد. صفحه نمایش داشبورد از این نظر منحصر به فرد است که تمام عرض داخلی را پوشش می دهد.

البته، کسانی که تنظیمات سنتی‌تری را ترجیح می‌دهند، می‌توانند شورلت شورلت شورلت SS 454 Sports Coupe '70 با محوریت مسابقات درگ را امتحان کنند که دارای موتور 493.1 BHP است. یک منوی اضافی جدید برای کافه GT در به روز رسانی گنجانده شده است و بر روی “موتور 12 سیلندر فراری” موجود در سطح کلکسیونر 38 و بالاتر تمرکز دارد. پیست جهانی همچنین شامل سه رویداد جدید و یک منظره جدید، ساختمان پارکینگ در سن دیگو، کالیفرنیا خواهد بود.

گرن توریسمو 7 برای PS4 و PS5 موجود است. بررسی ما از بازی پایه را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید