Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 به پلی استیشن VR2 می آید


دیجیتال های پلی فونیک گرن توریسمو 7 PS5 در 22 فوریه پشتیبانی PlayStation VR2 را دریافت خواهد کرد. صاحبان فعلی یک به‌روزرسانی رایگان دریافت خواهند کرد که پشتیبانی از واقعیت مجازی را اضافه می‌کند، اما نحوه پخش آن و جزئیات دیگر هنوز فاش نشده است.

گرن توریسمو 7 به بیش از 30 عنوانی که قرار است روی هدست های واقعیت مجازی نسل بعدی عرضه شوند، می پیوندد. Horizon Call of the Mountain، The Dark Pictures: Switchback VR، بیشتر. عناوین فعلی دریافت کننده به روز رسانی برای PlayStation VR2 عبارتند از: No Man’s Sky چه زمانی دهکده رزیدنت ایولپس از راه اندازی، بازی مانند بازی Resident Evil 4 remake محتوای VR انحصاری را در هدست های سونی ارائه می دهد.

PlayStation VR2 در تاریخ 22 فوریه با قیمت 549.99 دلار عرضه می شود و اکنون برای پیش خرید در دسترس است. طبق گزارش ها، سونی قصد دارد تا مارس 2023 2 میلیون دستگاه تولید کند.

از دیگر اعلامیه‌های CES 2023 می‌توان به PS5 اشاره کرد که بیش از 30 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است و دسامبر را به موفق‌ترین ماه برای این کنسول تبدیل کرده است. یک کیت کنترل کننده دسترسی جدید برای PS5، Project Leonardo، نیز فاش شد.

نویسنده: Ravi Sinha