gran turismo 7

Gran Turismo 7 نسخه PC در دست توسعه ندارد


سونی همچنان به گسترش حضور خود در فضای رایانه های شخصی ادامه می دهد و تعداد فزاینده ای از عناوین پلی استیشن به این پلتفرم می پرند. گرن توریسمو این نامی است که در آن گفتگوها مطرح می شود. تهیه کننده سری Kazunori Yamauchi اخیرا اعلام کرد که سونی و توسعه دهنده Polyphony Digital این کار را انجام داده اند گرن توریسمو 7، اما آیا این بدان معناست که سیم‌های مسابقه‌ای در حال نزدیک‌تر شدن به پلتفرم هستند؟

ظاهرا نه. یامائوچی در مصاحبه اخیر با Dengeki Online گفت: گرن توریسمو امکان ورود آن به رایانه شخصی را نمی توان به طور کامل رد کرد. این بدان معنا نیست که در حال حاضر واقعاً چیزی در آن جبهه در حال وقوع است.

وقتی از یامائوچی پرسیده شد که آیا نظر فوق به این معنی است که نسخه رایانه شخصی در حال توسعه است، یامائوچی پاسخ داد: “این درست نیست.” “در مورد نسخه PC، من پاسخ دادم، “به عنوان یک توسعه دهنده، به همه احتمالات فکر نمی کنم.”، من هیچ کاری انجام ندادم. من چیزی برای گفتن با شما ندارم. ”

با توجه به گرن توریسمو با رویکرد چندنفره محور و متمرکز بر خدمات، می‌توانید تصور کنید که این سری برای مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای بسیار مناسب است، به‌ویژه سونی که بیشتر بزرگترین فرنچایزهای فعال PlayStation خود را به این پلتفرم می‌آورد. خدای جنگ چه زمانی آخرین نفر از ما به مرد عنکبوتی مارول و بیشتر – فکر می کنید گرن توریسمو خیلی پایین تر از این لیست نیست. ما هنوز نمی دانیم که چقدر طول می کشد تا این سری واقعاً برای رایانه شخصی عرضه شود.

گرن توریسمو 7 برای PS5 و PS4 موجود است. اخیراً اعلام شد که این سری بیش از 90 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است.نویسنده: Shubhankar Parijat