گزارش شده است که استودیوی Gothic and Elex “Piranha Bite” تعطیل شده است.


Embracer Group در اوایل سال جاری اعلام کرد که یک فرآیند بازسازی داخلی چند ماهه را به پایان رسانده است که منجر به اخراج هزاران نفر و بسته شدن چندین استودیو شد، اما به نظر می‌رسد پیامدها همچنان ادامه دارد. طبق گزارشات، Piranha Bite نیز تعطیل شده است.

به گزارش رسانه لهستانی CD Action، منابع ناشناس فاش کردند که Piranha Bight در پایان ژوئن بسته شد. طبق گزارش ها، قبل از بسته شدن، استودیو به امید خرید به دنبال سرمایه گذاری خارجی بود، اما نتوانست سرمایه گذاری لازم را تامین کند و مجبور به تعطیلی شد.

بر اساس این گزارش، توسعه دهندگان گوتیکو قرار بود با Unreal Engine 5 ساخته شود. Piranha Bytes و Embracer Group هنوز در مورد بسته شدن استودیو اظهارنظر رسمی نکرده اند، اما گزارش ها حاکی از آن است که بعید است که تغییر کند.

Piranha Bytes که در سال 1997 تأسیس شد و در سال 2019 توسط THQ Nordic خریداری شد، سال‌هاست که بازی‌های RPG مورد علاقه طرفداران را منتشر می‌کند. گوتیک، احیا، و الکس، و دنباله های مربوطه آنها.بازسازی اصلی گوتیک این بازی که توسط Alkimia Interactive ساخته شده است، قرار است اواخر سال جاری منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید