Gotham Knights Lead Payday 3 در Wave 2 Game Pass برای ماه سپتامبر


مایکروسافت دومین مجموعه اضافه شده به کتابخانه Game Pass را برای ماه سپتامبر اعلام کرد. مشترکین این سرویس بسیار مشتاقانه منتظر چند روز آینده هستند. البته این کار با RPG اکشن Soulslike تحسین شده Neowiz از امروز شروع می شود. دروغ پ در حال حاضر از طریق Game Pass در فضای ابری، کنسول‌ها و رایانه شخصی در دسترس است.

به دنبال آن فردا ۲۰ سپتامبر عنوان پارتی چند نفره Recreate Games منتشر خواهد شد. حیوان مهمانی راه اندازی شده است و از روز اول روی Game Pass روی ابر، کنسول ها و رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. روز بعد، 21 سپتامبر، روز پرداخت 3 به صورت جهانی منتشر شده است و همچنین یک بازی Day One Game Pass برای ابر، رایانه شخصی و Xbox Series X/S است.

در پایان ماه، در 29 سپتامبر، عنوان ماجراجویی پازل از Geometric Interactive و Annapurna Interactive منتشر خواهد شد. پیله در روز اول روی کنسول ها و رایانه های شخصی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود.در همین حال، یک RPG اکشن جهان باز در 3 اکتبر اوایل ماه آینده منتشر خواهد شد. شوالیه های گاتهام خدمات از طریق ابر، رایانه شخصی و Xbox Series X/S ارائه می شود.در همان روز، عنوان تاکتیک‌های نوبتی Paradox Interactive لیگ چراغ گردان در تاریخ انتشار از طریق ابر، رایانه شخصی و Xbox Series X/S به کتابخانه Game Pass شما اضافه خواهد شد.

به علاوه، یک آزمایش دسترسی زودهنگام 10 ساعته EA Sports FC 24 همچنین در ۲۲ سپتامبر از طریق EA Play برای مشترکین Xbox Game Pass Ultimate در دسترس خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *