Gotham Knights، Outlast 2، Aliens: Isolation و موارد دیگر در ماه اکتبر برای PS Plus Extra/Premium عرضه می شوند.


سونی همراه با اعلام تاریخ شروع پخش ابری PS5 از طریق PlayStation Plus Premium، آخرین بازی‌هایی را که در ماه اکتبر برای Extra و Premium عرضه می‌شوند، معرفی کرد. از 17 اکتبر، مشترکین به خدمات زیر دسترسی خواهند داشت: شوالیه های گاتهام، تنها عنوان نسل فعلی این ماه است.

لطفا نگران نباش. عناوین بین نسلی زیادی وجود دارد مانند: Disco Elysium – The Final Cut، FAR: Changing Tides، Eldest Souls، Röki و گلچین تصویر تاریک: خانه خاکستر لطفا روی PS4 و PS5 صبر کنید. عناوین PS4 عبارتند از: Alien: Isolation، Dead Island Definitive Edition، Outlast 2 و نخبگان خطرناک، همگی با PS5 سازگار هستند و گزینه های بیشتری را در اختیار بازیکنان کنسول های نسل فعلی قرار می دهند.

اون هم هست گونگرو گور، احتمالا یکی از بهترین بازی های بدی است که تا به حال تجربه کرده اید.برای مشترکین ممتاز، کلاسیک ها عبارتند از: Tekken 6, Soul Calibur Broken Destiny, IQ نهایی و آکادمی فرار میمون شما قادر به استفاده از آن خواهید بود. همه عناوین را می توان بر روی PS4 و PS5 بازی کرد، اما شما باید نسخه PS5 هر عنوان را دانلود کنید. اگر از مشترکین PlayStation Plus Essential هستید، بازی‌های رایگان این ماه را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید