Gotham Knights - Heroic Assault_02

Gotham Knights – حالت‌های حمله قهرمانانه و مرحله نهایی مسابقات در به‌روزرسانی رایگان موجود است


شوالیه های گاتهام اولین آپدیت بزرگ پس از عرضه منتشر شد و دو حالت Co-op جدید به بازی اضافه کرد. در بازی Heroic Assault، چهار بازیکن با هم متحد می شوند تا در شهر Gotham به زیرزمین رفته و با دشمنان مبارزه کنند. از طرف دیگر، Showdown یک حالت دو نفره است که به شما امکان می‌دهد با نسخه‌های قوی‌تر باس‌های قبلی مبارزه کنید. تریلر انتشار را در زیر ببینید.

Heroic Assault از 30 طبقه مختلف تشکیل شده است، اما این همه ماجرا نیست. Starro همچنین تهدید جدیدی دارد که از Man-Bat برای حمله به قهرمانان استفاده می کند. پس از پاک کردن Case File 05 در دسترس می شود. در Showdown، می‌توانید با آقای Freeze، Clayface، Talia al Ghul و Harley Quinn مبارزه کنید که هرکدام در حالت «سوپرشارژ» هستند. البته، در طول کمپین باید هر کدام را در پرونده اصلی شکست دهید.

با این حال، پاداش ها بسیار مهم هستند. برای هر رئیسی که شکست می‌دهید، طرح‌های جدیدی برای تجهیزات افسانه‌ای، لباس‌های منحصربه‌فرد و رنگ‌های جدید Batcycle دریافت خواهید کرد.

شوالیه های گاتهام برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را اینجا بخوانید. منتظر بروزرسانی های بیشتری باشید که ممکن است در ماه های آینده اتفاق بیفتد.نویسنده: Ravi Sinha