Goodbye Volcano High به 29 آگوست موکول شد


بلندی آتشفشان سایونارا، داستان ماجراجویی KO_OP در مورد دایناسورهای انسان نما دوباره به تعویق افتاد. قرار بود در 15 ژوئن منتشر شود، اما در 29 آگوست برای PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد.

در بیانیه‌ای رسمی، سازندگان فاش کردند که «نمی‌توانند بدون کاهش قابل‌توجه کیفیت و گستره بازی، به تاریخ عرضه در ژوئن برسند». این شرکت تصمیم گرفت بازی را به تعویق بیندازد زیرا نمی‌خواست «کمتر از بهترین نسخه‌ای از بازی که در طول چرخه توسعه ایجاد کرده‌اند» منتشر کند.

البته، شما همچنین می خواهید از کرانچ خودداری کنید. “برای رسیدن به تاریخ اولیه راه اندازی، حمل و نقل به تیم نیاز دارد که شب ها، تعطیلات آخر هفته و صبح زود کار کنند و خطر فرسودگی کارمندان را به دنبال دارد.”Street Fighter 6، Final Fantasy 16، Diablo 4 و لایه های ترس در شمارش نهایی)، تاخیر همچنین “فرصت های بیشتری را به ما می دهد و به بازی شانس بیشتری برای موفقیت می دهد.”

در همین حال، KO_OP قصد دارد به زودی پس از دریافت بازخورد مثبت در نسخه نمایشی اخیر خود، افشای دیگری را منتشر کند. لطفا منتظر اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات تاریخ انتشار باشید.

بلندی آتشفشان سایونارا این فیلم داستان نیش را روایت می کند که در دبیرستان آتشفشان تحصیل می کند و با دوستانش تریش، ناصر و نائومی گروهی تشکیل می دهد. بین نوشتن و صحبت با دوستان، او باید بفهمد که چگونه سال آخر خود را با توجه به اینکه یک شهاب سنگ در راه نابود کردن همه چیز است، بگذراند.

البته این به بازیکن بستگی دارد و داستان بسته به انتخاب شما چندین شاخه دارد. برای مشاهده اکشن بازی، آخرین تریلر را تماشا کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید