مجموعه تلویزیونی God of War، Greenlight توسط Amazon Prime Video


HBO آخرین نفر از ما انطباق‌ها تا یک ماه دیگر منتشر خواهند شد، اما سونی موارد بیشتری را برای اقتباس‌های دارایی بازی در دستور کار دارد.آ خدای جنگ تولید این مجموعه تلویزیونی در اوایل سال جاری تایید شد ( افق چه زمانی گرن توریسمو) و اکنون کاملاً رسمی است.

همانطور که توسط Deadline گزارش شده است، اعلام شده است که Amazon Prime Video، Sony Pictures و PlayStation Productions در تولید مشترک خواهند بود. خدای جنگ، حالا رسما دستور سریال داده شده. تولید این سریال از ماه مارس آغاز شده است و به عنوان اقتباسی از عنوان 2018 عمل می کند.

در توضیحات رسمی سریال آمده است: “وقتی همسر محبوبش می میرد، کریتوس با پسر غریبه اش سفری خطرناک را آغاز می کند تا خاکستر را از بالاترین قله پراکنده کند، آخرین آرزوی همسرش.” کریتوس به زودی متوجه می شود که این سفر یک جستجوی حماسی در مبدلی که پیوند بین پدر و پسر را آزمایش می‌کند و کریتوس را مجبور می‌کند تا برای سرنوشت جهان با خدایان و هیولاهای جدید مبارزه کند.

راف جادکینز، مجری برنامه آمازون پرایم چرخ زمان، همین قابلیت ها را برای خدای جنگمارک فرگوس و هاک اوستبی – معروف ترین پخش شوید ای فرزندان مردان، چه زمانی مرد آهنی – نویسنده نمایش شوید. جودکینز، فرگوس، اوستبی و کوری بارلوگ، مدیر خلاق استودیو سانتا مونیکا (که البته کارگردانی بازی 2018 را بر عهده داشت) نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این برنامه حضور خواهند داشت.

از دیگر تهیه کنندگان اجرایی می توان به اسد قزلباش و کارتر سوان از پلی استیشن پروداکشنز، یومی یانگ از استودیو سانتا مونیکا، روی لی از سرگیجه و جف کچام از استودیو SIE سانتا مونیکا به عنوان تهیه کننده مشترک خدمت کرد.

خدای جنگ ورنون سندرز، رئیس تلویزیون جهانی در استودیو آمازون، گفت: “ما مفتخریم که بخشی از ماجراجویی شما در کاوش در جهان هستیم. خدای جنگ همراه با تلویزیون سونی پیکچرز، پلی استیشن پروداکشنز و استودیو سانتا مونیکا، این اسطوره به شیوه ای بسیار مهم جان گرفته است. ”

کاترین پوپ، رئیس استودیوی تلویزیونی سونی پیکچرز گفت: راف، مارک و هاوک در حال ساخت یک سریال حمل و نقل هستند که سفر اسطوره ای باستانی کریتوس را به تصویر می کشد.

خدای جنگ به‌عنوان یکی از برنده‌ترین بازی‌های ویدیویی پلی‌استیشن، ما خوشحالیم که با تلویزیون سونی پیکچرز و استودیو آمازون همکاری می‌کنیم تا این فرنچایز محبوب را به روشی جسورانه و معتبر برای طرفداران و مخاطبان جدید ارائه کنیم. ”

بر روی توییترکوری بارلوگ می‌گوید قبل از شنیدن یا دیدن اطلاعات بیشتر در مورد سریال، «مدتی طول می‌کشد».

خدای جنگ (2018) این بازی بر روی PS4 و PC موجود است و تا به امروز 23 میلیون دستگاه فروخته است. خدای جنگ راگناروک در ماه نوامبر برای PS5 و PS4 عرضه شد و 5.1 میلیون واحد در اولین هفته خود فروخت که بزرگترین عرضه استودیو پلی استیشن تا به امروز است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید