توسعه دهندگان می گویند داستان God of War Ragnarok پس از Valhalla به پایان نمی رسد


خدای راگناروک: والهالا این عنوان اکشن-ماجراجویی که تنها چند روز پس از معرفی غافلگیرکننده‌اش در The Game Awards منتشر شد، اکنون دارای یک حالت روگلیت رایگان و داستان محور است که به عنوان پایانی برای داستان بازی پایه عمل می‌کند. اما جالب اینجاست که داستان بازی به شرح زیر است. هنوز ممکن است انجام نشود.

این از شوخی اخیری است که توسط Orion Walker، نویسنده ارشد استودیو SIE Santa Monica در توییتر منتشر شده است، که گفت هنوز داستانی برای گفتن پس از انتشار تیتراژ برای DLC رایگان اخیراً منتشر شده وجود دارد.

واکر نوشت: “واقعا فکر می کنید تیتراژ پایان داستان است؟” “حالا بیا.”

با توجه به این که خدای جنگ راگناروک تایید شده که آخرین قسمت در حماسه اسطوره‌شناسی اسکاندیناوی این سری است، قطعاً دیدن ادامه داستان‌گویی استودیو سانتا مونیکا در آن محیط شگفت‌انگیز است، اما البته خود بازی نیز موضوعات حل‌نشده زیادی باقی مانده است که نشان می‌دهد چه اتفاقی می‌افتد. ، اما همینطور باشد.

اما مشخص نیست واکر دقیقاً به چه چیزی اشاره می کند. در اوایل سال جاری، یک نشت گزارش داد که: خدای جنگ راگناروک توسعه (یا اسپین آف مستقل مشابه) Marvel’s Spider-Man: Miles Morales) در حال انجام بود، برخی حدس می زنند. والهالا DLC مورد بحث ارزش اشاره به اطلاعات فاش شده است که می گوید DLC در سال 2023 منتشر نخواهد شد.

در هر صورت روشن است خدای جنگ راگناروک این عمل نهایی قطعی اساطیر نورس آنطور که برخی تصور می کردند نیست. اینکه دقیقاً چگونه این فرنچایز را تحت تأثیر قرار می دهد باید دید.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. بیش از 15 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید