God of War Ragnarok

God of War Ragnarok Game Plus جدید را در بهار 2023 اضافه می کند


خدای جنگ راگناروک یک بازی بزرگ است و به راحتی می تواند ده ها ساعت گیم پلی را برای تکمیل کننده ها، شکارچیان پلاتین و دیگران فراهم کند. با این حال، اگر قبلاً همه این کارها را انجام داده اید و هوس بیشتری دارید (مخصوصاً زمانی که DLC بعید است)، یک خبر خوب وجود دارد.

توسعه یافته توسط SIE Santa Monica Studio، خدای جنگ راگناروک بازی New Game Plus بسیار درخواستی را اضافه کرده است و در بهار 2023 به‌روزرسانی را برنامه‌ریزی می‌کند. پس از اتمام ذخیره، می‌توانید یک بازی جدید را شروع کنید و مهارت‌ها، سلاح‌ها و همه ارتقاهای دیگر خود را حمل کنید. غارت و حمله توسعه‌دهنده گفت: «با نزدیک‌تر شدن به انتشار، جزئیات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

خدای جنگ (2018) از الگوی مشابهی پیروی کرد و چند ماه پس از راه‌اندازی، New Game Plus را با به‌روزرسانی‌های رایگان اضافه کرد. این به‌روزرسانی، تغییرات و افزوده‌های منحصر به فردی را برای New Game Plus به ارمغان می‌آورد، از جمله گزینه‌های سفارشی‌سازی جدید و مجموعه‌های زره، الگوهای حمله جدید برای دشمنان در نبرد، و موارد دیگر.این که آیا می توانید انتظار طیف وسیعی از آن را داشته باشید راگناروک ما هنوز این مد را ندیده ایم، اما مطمئناً انتظار می رود.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. حالت عکس نیز اخیرا اضافه شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat