God of War Ragnarok: Valhalla امروز ساعت 9 صبح به وقت محلی پخش می شود و حجم آن 7.667 گیگابایت گزارش شده است.


سونی سانتا مونیکا خدای جنگ راگناروک دانلود مطالب والهالا ” امروز 12 دسامبر منتشر می شود و می توانید حالت جدید Roguelite را تجربه کنید. کریتوس و میمیر والهالا را هدف می‌گیرند، با هدف اولی «غلبه بر چالش‌های درونی» و مقابله با «پژواک‌های گذشته». حجم DLC حداقل در حجم دانلود چقدر است؟

@PlaystationSize در توییتر، که به طور منظم بک‌اند شبکه پلی‌استیشن را بررسی می‌کند، گزارش می‌دهد که به دانلود ۷.۶۶۷ گیگابایتی نیاز دارد. DLC در ساعت 9 صبح PT، 12 بعد از ظهر به وقت شرقی، 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ منتشر خواهد شد. آپدیت 05.001.000 نیز باید برای بازی پایه موجود باشد (چون نسخه DLC یکسان است). ممکن است تغییرات و رفع اشکال وجود داشته باشد، بنابراین پس از انتشار یادداشت های وصله برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

خدای جنگ راگناروک: والهالا این بازی برای دارندگان بازی پایه PS4 و PS5 رایگان است. آخرین ویدیوی گیم پلی بازی را با کارگردانان مشترک Mihir Sheth و Bruno Valesquez در توضیح عناصر مختلف ببینید. در سختی سخت‌تر «Show Me Mastery»، Sheth یک چالش در اواخر بازی را تبلیغ کرد که هیچ‌کس در تیم توسعه قادر به انجام آن نبود.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید