God of War Ragnarok: Valhalla DLC ویدیوی گیم پلی جدیدی را پیش از عرضه منتشر کرد


سونی سانتا مونیکا ویدیو جدیدی منتشر کرده است خدای جنگ راگناروک: والهالا، DLC آینده برای اکشن-ماجراجویی مورد تحسین منتقدان، یک حالت Rogue Lite جداگانه برای همه بازیکنان اضافه می کند. برونو ولاسکوئز و میهیر شت، کارگردانان بازی مشترک، پنج چیز را که بازیکنان باید قبل از ورود به مکان‌های مرموز جدید بدانند، مورد بحث قرار می‌دهند. آن را در زیر بررسی کنید.

در همین حال والهالا اگرچه این بازی همان مبارزاتی را دارد که طرفداران آن را می شناسند و دوست دارند، حلقه گیم پلی بازی بسیار متفاوت است. کریتوس با تمام سلاح‌ها و مهارت‌های باز شده شروع می‌شود، اما باید روی ارتقای سلاح‌ها، سپرها و خشم اسپارتان تمرکز کنید. از آنجا، بازیکنان باید هنگام ورود به اعماق Valhalla، در مورد گلیف ها، حملات رانیک و موارد دیگر انتخاب کنند.

همچنین ترکیب‌های جدید دشمن و «چند شگفتی» وجود دارد، اما به یاد داشته باشید که هر بار که می‌میرید به ابتدا بازگردانده می‌شوید. خدای جنگ راگناروک: والهالا در 12 دسامبر منتشر خواهد شد. پس از انتشار جزئیات بیشتر به شما اطلاع خواهیم داد، بنابراین حتماً ویژگی ها را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید