Gods Of War Ragnarok در اولین هفته خود 5.1 میلیون فروخت، بزرگترین عرضه پلی استیشن تا به امروز


خدای جنگ راگناروک این بازی که در اوایل ماه جاری عرضه شد، سال‌ها از هیاهو و انتظارات منتهی به انتشار خود را برآورده کرد. به طور گسترده توسط منتقدان تحسین شده است و در صدر نامزدهای جوایز The Game در ماه آینده قرار دارد. جای تعجب نیست که این موفقیت در اعداد فروش اولیه بازی منعکس شده است.

سونی اعلام کرد خدای جنگ راگناروک این گوشی در اولین هفته خود 5.1 میلیون دستگاه فروخت. خدای جنگ این فرنچایز در زمان عرضه در سال 2018 3.1 میلیون دستگاه فروخت. دنباله اکشن-ماجراجویی که به تازگی منتشر شده است، رکورد فروش رکوردشکنی برای نسخه اول شخص پلی استیشن را پشت سر گذاشت. The Last of Us قسمت 2 4 میلیون دستگاه در زمان عرضه به فروش رسید.

خدای جنگ راگناروک این اولین عرضه خوب در ژاپن و فروش در بریتانیا در هفته راه اندازی آن بود. حلقه بزرگ چه زمانی Call of Duty: Modern Warfare 2.

در بررسی ما خدای جنگ راگناروک، بهش نمره 10 از 10 دادم.خدای جنگ راگناروک از هر نظر از سلف خود پیشی می گیرد. از داستان گیرا گرفته تا نبردهای هیجان‌انگیز تا نه قلمرو اسطوره‌شناسی نورس که بی‌پایان قابل کاوش و طراحی فوق‌العاده است، از بالا تا پایین یک پیروزی آشکار است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. کارگردان بازی اریک ویلیامز گفته است که بازی بعید است DLC دریافت کند، اما توسعه دهنده SIE Santa Monica Studio در حال حاضر بر روی چندین پروژه کار می کند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید