God of War Ragnarok – حالت عکس اکنون در دسترس است


خدای جنگ راگناروک بعید است که DLC داستانی دریافت کنیم، اما این بدان معنا نیست که توسعه دهنده SIE Santa Monica Studio به طور کامل بازی را تمام کرده است. به‌روزرسانی‌ها و وصله‌های جدید همچنان منتشر می‌شوند، اما می‌توانید انتظار ویژگی‌های اضافی را نیز داشته باشید. یکی از آنها، و یکی از موارد مورد علاقه طرفداران، اکنون در دسترس است.

سونی اعلام کرد که حالت عکس اکنون در دسترس است خدای جنگ راگناروکبرای کسانی از شما که از حالت عکس عنوان 2018 استفاده کرده‌اید، ویژگی‌های آشنای زیادی مانند استفاده از حالات چهره برای شخصیت‌های خاص (به خصوص کریتوس، آترئوس، فریجا، بلوک، سیندری، آنگلبودا، ثور و سرود) وجود دارد. یا یک شخصیت جانبی در تیم و غیره.

بازیکنان همچنین می توانند کنترل های دوربین را با گزینه های میدان دید، فاصله کانونی و رول دوربین تنظیم کنند. همچنین می توان کنترل شاتر را با عمق میدان، فاصله کانونی و f-stop تنظیم کرد. در عین حال، گزینه‌های روشنایی و فیلتر نیز شامل دانه‌بندی فیلم، نوردهی و قدرت فیلتر (با کنترل دقیق‌تر بر سرزندگی و اشباع) می‌شوند. بازیکنان همچنین می توانند خطوط، حاشیه ها و لوگوها را اعمال کنند.

شما می توانید برخی از عکس های فوری را بررسی کنید خدای جنگ راگناروک حالت عکس زیر، توسط استودیو سانتا مونیکا.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک

خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروک
خدای جنگ راگناروکنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید