وصله God of War Ragnarok کرش ها و باگ های جدید بازی را برطرف می کند


استودیو تحسین شده سانتا مونیکا خدای جنگ راگناروک اخیراً با اضافه شدن New Game+ یک به‌روزرسانی بزرگ دریافت کردیم. بازیکنان می‌توانند با نسخه‌های قوی‌تر از زره‌های سطح 9 موجود، افسون‌های جدید و حتی نبردهای عرصه گسترده در Niflheim، بازی جدیدی را آغاز کنند. چنین به روز رسانی هایی بدون اشکال نیستند و وصله های جدیدی در دسترس هستند که برخی از آنها را برطرف می کنند.

برای مثال، مشکلی را برطرف کردیم که در آن Darkdale Waist Guard یا Risen Snow Armor را نمی‌توان از سطح 9 در New Game+ ارتقا داد. مشکلی که در آن کوئست‌های خاصی مانند Essence of Hel و Sovereign Coals منابع کوست را اعطا نمی‌کردند برطرف شد. بازیکنانی که این کوئست‌ها را تکمیل می‌کنند، آنها را به‌عنوان ماسبق دریافت خواهند کرد.

خرابی‌های مختلفی که ممکن است هنگام بارگیری فایل‌های ذخیره یا صرفاً پیمایش در رابط کاربری رخ دهد نیز برطرف شده‌اند. برای جزئیات بیشتر، یادداشت‌های پچ کامل را در زیر بررسی کنید.

خدای جنگ راگناروک برای PS4 و PS5 موجود است. بررسی ما را اینجا ببینید. تا فوریه 2023، 11 میلیون دستگاه فروخته شده است.

یادداشت های پچ [v. 04.01]

[Game Version 04.01]

دستگاه

  • مشکلی که در آن Darkdale West Guard یا Ryzen Snow Armor نمی‌توانست از سطح 9 در NG+ ارتقا یابد، برطرف شد.

جستجو

  • NG+ (ترازوهای Lindwyrm، Sovereign Coals، Essence of Hel) ثابت شد که پس از تکمیل، منابع جستجوی خاصی را اعطا نمی‌کند. این منابع عطف به ماسبق به بازیکنی که باید آنها را دریافت می کرد، تعلق می گیرد.

سیستم

  • یک مورد نادر که در آن برنامه هنگام بارگیری فایل های ذخیره خاص از کار می افتد، رفع شد.

جام

  • مشکلی که در آن ارتقای زره ​​+NG به سطح 9 یا بالاتر نمی‌تواند قفل تروفی “Ready for Commitment” را باز کند، برطرف شد.
  • مشکلی که در آن بازیکن در اولین بازی پایه بازی Dragon Scale Armor را نمی ساخت، در طول NG+ نمی توانست جایزه “Dragon Slayer” را به دست آورد، برطرف شد.
  • مشکلی که در آن بازیکن قبل از ساخت انواع دیگر سپرها، یک سپر سطح 9+ می ساخت، مشکلی را برطرف کرد که در آن جایزه “فالانکس” به دست نمی آمد.

اگر زره را از جعبه کالای گمشده در فروشگاه دریافت کردید، باید بازی را مجدداً راه اندازی یا بارگذاری مجدد کنید تا جایزه را دریافت کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این جوایز به‌طور عطف به ماسبق به بازیکنانی تعلق می‌گیرد که پیش‌نیازهای بین پچ NG+ (نسخه 04.00) و زمان اجرای این پچ را تکمیل کرده‌اند.

UI/UX

  • یک مورد نادر که در آن برنامه در رابط کاربری از کار می افتاد، رفع شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید