God of War Ragnarok – حالت جدید Game Plus اکنون در دسترس است


توجه: حاوی اسپویلر برای God of War Ragnarok است.

سونی و استودیو SIE Santa Monica در ماه دسامبر اعلام کردند: خدای جنگ راگناروک قرار بود در بهار امسال حالت New Game Plus را دریافت کند، اما اکنون این حالت حذف شده است. در یک پست بلاگ پلی‌استیشن، توسعه‌دهنده جزئیات بیشتری در مورد آنچه که این حالت به ارمغان می‌آورد فاش کرده است، و چیزهای بیشتری برای بازیکنان وجود دارد که منتظر آن باشند.

اول از همه، بازیکنان می‌توانند پیشرفت خود را از ذخیره‌های تکمیل‌شده به New Game Plus، شامل تمام مهارت‌ها، تجهیزات و سلاح‌های خود ادامه دهند. نیزه Draupnir نیز از ابتدا در زرادخانه است، اما مناطقی که تا زمانی که نیزه را در بازی پایه به دست نیاورید قفل شده اند تا زمانی که به آن نقطه از داستان نرسیده باشید.

علاوه بر این، این حالت همچنین دارای یک سطح افزایش‌یافته است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا دنده‌های سطح 9 را به نسخه پلاس تبدیل کنند. این همچنین سکه های طلاکاری شده ای را برای شما به ارمغان می آورد که می توان از آنها برای خرید جادوهای جدید در فروشگاه استفاده کرد. در همین حال، فروشگاه همچنین شامل بهبودهای جدیدی در کیفیت زندگی است تا به بازیکنان امکان خرید و فروش منابع در مراحل را بدهد.

صحبت از افسون ها شد، برخی از افسون های جدید در New Game Plus موجود است. علاوه بر آنچه که می توانید با سکه های طلای فوق الذکر در فروشگاه بخرید، می توانید با شکست دادن برسرکرز نیز مسحور شوید. یکی دیگر از گزینه های موجود، Burdens است. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که داوطلبانه دباف‌های خاصی را برای چالش‌های منحصربه‌فرد و سفارشی تجهیز کنند، مانند بار فراری که به Frost در هنگام غلتیدن کریتوس اعطا می‌شود.

بسیاری از تجهیزات جدید نیز در دسترس خواهد بود. به طور خاص، چیزی وجود دارد که طرفداران از روز شروع بازی کاملاً منتظر آن بودند – از بازی زرهی خرس سیاه، شنل خز مشکی که کریتوس برای اولین بار به آن مجهز شد. در نیو گیم پلاس، شما شروع به پوشیدن این شنل جدید می کنید و پس از تعقیب سورتمه بر تن می ماند. این بر روی دفاع و قدرت تمرکز می‌کند و دارای امتیازاتی است که به شما امکان می‌دهد از آخرین ثانیه شلیک خرده‌های Bifrost طفره بروید.

برای کسانی که به دنبال چیزی چالش برانگیزتر هستند، زره قدیمی Kratos Spartan وجود دارد. خدای جنگ شکوه بدون زره بدون امتیاز، بدون آمار، در سطح 1 قفل شده است.در همین حال، مجموعه زره آرس و زئوس هستند خدای جنگ (2018) همچنین با مزایای جدید و زرق و برق بصری بازمی گردد. بازیکنان همچنین می توانند یک سپر جدید به اسپارتان آسپیس مجهز کنند. این یک پنجره جداسازی بسیار باریکتر دارد، اما آسیب بیشتری را در یک پری موفق وارد می کند. علاوه بر این، 13 مجموعه زرهی بازی پایه نیز دارای گزینه‌های آرایشی جدیدی برای خرید از فروشگاه هستند.

برخی از مسیرهای پیشرفت جدید نیز اضافه شده است. این شامل پیشرفت‌های بیشتری در Skill Mods، یک ردیف پلاتینیوم جدید برای کارها، و Nornir Chests است که اکنون Yggdrasil Dew را برای تقویت بیشتر آمار شما تولید می‌کند. در همین حال، عرصه نبرد Niflheim نیز به طرق مختلف گسترش یافته است. نه تنها انواع بیشتری از دشمنان برای مبارزه وجود دارد، بلکه می توانید به عنوان کریتوس یا آترئوس نیز بازی کنید. فریا، بروک، سیندری، آنگربودا، اینگرید، ثور، ترود و بسیاری دیگر می توانند در کنار شما بجنگند.

باس‌های پایان بازی مانند Gna و Berserker Souls نیز با حرکات و آمارهای جدید بهبود یافته‌اند و دشمنان مختلف و مینی باس‌ها ارتقاهای مشابهی را در چندین حالت دشواری مشاهده می‌کنند. همچنین یک حالت رندر سیاه و سفید جدید وجود دارد که به شما امکان می‌دهد کل بازی را انجام دهید.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. تا 1 فوریه، بیش از 11 میلیون نسخه فروخته است. بررسی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید