بازیگر می‌گوید God Of War Ragnarok «تا زمانی که نبینید آخرین نفر نخواهد بود»


توجه: حاوی اسپویلر برای God of War Ragnarok است.

خدای جنگ راگناروکممکن است این آخرین بازی در سری Norse Tales باشد، اما هر چه آینده برای این فرنچایز در انتظار باشد، ممکن است به اندازه جهش از یونان به اساطیر نورس، گسست از رشته های روایی گذشته نباشد. 2021. عنوان اکشن ماجراجویی، بر اساس نظرات اخیر بازیگر بن پرندرگاست، بازیگر نقش تایر، خدای جنگ در پادشاهی نورس.

همانطور که توسط Shark Games گزارش شده است، پرندرگاست در پنل اخیر PAX East گفت:خدای جنگ راگناروک“این آخرین باری نیست که می بینید” از شخصیت او Tyr. او از توضیح بیشتر در مورد اظهارات خود خودداری کرد و حتی ظاهراً در مورد امضای NDA با سونی شوخی کرد، اما این احتمال وجود دارد که Tyr در زمانی در آینده به شکلی بازگردد. به نظر گران است.

من هنوز نمی دانم چه شکلی خواهد گرفت. تیر به وضوح نقش کلیدی ایفا کردخدای جنگ راگناروکو یک پیچ بزرگ در پایان بازی همه اینها را زیر سوال برد، اما او در واقع در فرم واقعی خود ظاهر شد.خدای جنگ راگناروکاین محتوای پس از بازی است و هنوز در این مرحله از داستان سریال زنده و زنده است.

باید دید که آیا این بدان معناست که او در بازی‌های آینده نیز حضور خواهد داشت یا خیر، اما شاید بتوان با خیال راحت این گسترش را رد کرد.راگناروک، با توجه به نظرات قبلی کارگردان اریک ویلیامز. از سوی دیگر،خدای جنگاین مجموعه تلویزیونی نیز به طور رسمی توسط آمازون چراغ سبز شده است و پرندرگاست ممکن است به شخصیت خود اشاره کند که در اقتباس ظاهر شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *