God of War Ragnarok در 19 سپتامبر برای PC عرضه می شود


با توجه به درزهای اخیر، Ghost of Tsushima، God of War Ragnarok قرار است بازی تک‌نفره بزرگ بعدی پلی‌استیشن باشد که به رایانه‌های شخصی پورت می‌شود، و همانطور که انتظار می‌رفت، این اعلامیه در جریان ارائه اخیر State of Play سونی به صورت رسمی اعلام شد.

خدای جنگ راگناروک در سپتامبر امسال به همراه DLC روگلایک رایگان برای رایانه شخصی عرضه می شود والهالاپورت رایانه شخصی این عنوان اکشن ماجراجویی، مانند نسخه قبلی خود، توسط Jetpack Interactive توسعه یافته است و دارای نرخ فریم نامحدود، وضوح فوق عریض و پشتیبانی از DLSS 3.7، FSR 3.1 و XESS 1.3 است. تریلر اعلامی نسخه PC را در زیر مشاهده کنید.

در بررسی ما خدای جنگ راگناروک وقتی در سال 2022 منتشر شد، به آن امتیاز 10/10 می دهیم و می گوییم:خدای جنگ راگناروک از هر نظر از نسل قبلی خود پیشی می‌گیرد. از داستان گیرا گرفته تا نبردهای هیجان‌انگیز تا 9 دنیای بی‌پایان و استادانه طراحی‌شده اسطوره‌های اسکاندیناوی، این یک پیروزی غیرقابل انکار در هر اینچ از راه است. لطفاً بررسی کامل را اینجا بخوانید.

خدای جنگ راگناروک در حال حاضر برای PS5 و PS4 در دسترس است و تا نوامبر سال گذشته بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید