God of War DLC Ragnarok در حال توسعه – شایعات


خدای جنگ راگناروک کارگردان Eric Williams مدت کوتاهی پس از عرضه بازی گفت که DLC بعید است، اما به نظر می رسد برنامه ها تغییر کرده اند. به گفته افشاگر معروف The Snitch، توسعه دهنده SIE Santa Monica Studio خدای جنگ راگناروک.

افشاکننده بیانیه مشابهی را در صفحه توییتر خود بیان کرد، در حالی که همچنین در جریان توییچ (از طریق ResetEra) اظهار داشت که مطمئن نیست سونی سانتا مونیکا در حال حاضر روی DLC کار می کند یا خیر. خدای جنگ راگناروک به خودی خود، یا یک پسوند مستقل مانند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales.

فاش کننده می گوید که این جزئیات را از منبعی دریافت کرده است که قبلاً آنها را به طور دقیق فاش کرده است. ظهور رونین اسکرین شات قبل از اعلام – توسعه پروژه حدود 60 درصد کامل شده است. با این حال، در سال جاری منتشر خواهد شد.

سونی سانتا مونیکا نیز اخیراً آگهی کاری منتشر کرده است که در آن گفته است “به دنبال متقاضیان آگاه می گردد.” خدای جنگ (2018) و خدای جنگ راگناروکگمانه زنی های بعدی به سمت یک دنباله کامل متمایل شد، اما آنچه لیست شد در عوض می تواند مربوط به DLC یا یک توسعه باشد.

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 منتشر شده است و تا 1 فوریه بیش از 11 میلیون نسخه فروخته است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *