god of war ragnarok ratatoskr

کارگردان «God of War: Ragnarok» اصرار داشت که یکی از بامزه‌ترین شخصیت‌ها را ترک کند


خدای جنگ راگناروک از بسیاری جهات بازیکنان را غافلگیر می کند، اما یکی از غیرمنتظره ترین شگفتی ها ظاهر شدن یک شخصیت جدید در چند ساعت بعد از بازی است. این Ratatoskr، یک سنجاب سخنگو است که اساساً به عنوان مراقب درخت جهان عمل می کند.

از زمان انتشار بازی در اوایل این ماه، Ratatoskr (با صداپیشگی شخصیت یوتیوب و صداپیشه SungWon Cho) به لطف این واقعیت که او همیشه بامزه است و شخصیت‌های منحصربه‌فردی که با آن روبرو می‌شود، فوراً موفق شد. خدای جنگ بازی البته، اینها دلایلی است که شخصیت او به خوبی کار می کند (در میان چیزهای دیگر)، اما به طرز جالبی، آنها همچنین دلایلی بودند که اعضای تیم سازنده بازی به فکر حذف کامل او بودند.

در مصاحبه با گیم اینفورمر، خدای جنگ راگناروک کارگردان بازی اخیراخدای جنگ Ratatoskr شبیه یک مفهوم به نظر می رسید، اما بسیاری از استودیو سانتا مونیکا مخالفت هایی را علیه گنجاندن او در بازی داشتند. اما ویلیامز خوشبختانه برای حفظ او جنگید.

او گفت: «من این شخصیت را در بازی می خواستم. من می‌خواستم او این کارها را انجام دهد، اما همه می‌گفتند، “ما باید این را قطع کنیم.” شخصیت‌های زیادی وجود دارد.

او افزود: “آن صحنه ای که او وارد می شود؟ مثل این بود، “خوب، آیا این خیلی دور است؟” «حتی مدیر موسیقی گفت: «من نمی‌دانم با موسیقی اینجا چه کار کنم. خدای جنگمن حتی برای کمک به این موضوع موسیقی ننوشتم! با هر چیزی بیگانه بود، بنابراین آنها مجبور شدند برگردند و چیزهایی را کنار هم بچینند خدای جنگ دندان ها “

خدای جنگ راگناروک برای PS5 و PS4 موجود است. سونی اخیراً اعلام کرده است که این بازی در اولین هفته خود 5.1 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است که آن را به بزرگترین عرضه اول شخص در تاریخ پلی استیشن تبدیل کرده است. شما می توانید نقد و بررسی بازی ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat