«God of War Ragnarok» و «Until Dawn» به نسخه رایانه شخصی حساب PSN نیاز دارند


در حال حاضر یک موفقیت بزرگ در رایانه شخصی غواصان جهنمی 2 و شبح تسوشیما امسال، سونی قصد دارد با نسخه‌های اصلی‌تر و نسخه‌های بازسازی‌شده‌ای که قبلاً اعلام شده بود، به حرکت خود ادامه دهد. تا سحر توسط Ballistic Moon توسعه داده شده است، اما نسخه PC نیز منتشر شده است. خدای جنگ راگناروکاین موضوع پس از افشای اطلاعات اخیر رسما اعلام شد.

با این حال، هر دو بازی با برخی اخطارها در مورد پلتفرم ها همراه هستند. غواصان جهنمی 2 اخیراً، نیاز به پیوند دادن حساب PSN در Steam جنجال بزرگی را برانگیخت و سونی بعداً تصمیم خود را تغییر داد.اما به زودی پس از آن شبح تسوشیما حالت Co-op “Legend” برای این پلتفرم منتشر شد انجام داد یک حساب PSN برای بازی لازم است.

سونی در پستی در بلاگ پلی استیشن گفت: خدای جنگ راگناروک همچنین به یک اکانت شبکه پلی استیشن در استیم نیاز خواهید داشت که با توجه به این واقعیت که این یک بازی کاملاً تک نفره و بدون ویژگی های چند نفره است کمی عجیب است. از سوی دیگر، تا سحر نسخه ریمستر آینده همچنین به یک حساب PSN روی رایانه شخصی نیاز دارد. این را می توان در یادداشت پایین صفحه در حدود ساعت 00:08 در آخرین تریلر مشاهده کرد. لطفا اینجا را بررسی کنید.

البته مشکل اینجاست غواصان جهنمی 2 و شبح تسوشیما، خدای جنگ راگناروک و تا سحر در تمام کشورهایی که PSN در دسترس نیست، دیگر برای خرید در Steam در دسترس نخواهد بود.

خدای جنگ راگناروک نسخه PC در 19 سپتامبر منتشر خواهد شد. از سوی دیگر، تا سحر نسخه ریمستر شده برای PS5 و PC در پاییز منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید