گیو کورسی به تیم مدیریت شخص ثالث نینتندو پیوست


جیو کورسی به نینتندو پیوست، کهنه کار صنعت اخیراً در صفحه توییتر خود اعلام کرد. کورسی به تیم مدیریت پورتفولیوی شخص ثالث شرکت AAA خواهد پیوست و موقعیت خاص او در تیم فاش نشده است، اما او به “تیم های بزرگ کمک خواهد کرد تا بازی های عالی را به این پلتفرم افسانه ای بیاورند.” او می گوید که قصد دارد.

البته، پشتیبانی شخص ثالث اغلب پاشنه آشیل نینتندو است، اما Switch مطمئناً بیش از هر پلتفرم دیگر نینتندو در حافظه اخیر از پشتیبانی شرکای خارجی برخوردار بود. انتظار می رود Nintendo Switch 2 در سه ماهه اول سال 2025 عرضه شود، و اضافه شدن Corsi به تیم شخص ثالث این شرکت، مورد استقبال تیم شخص ثالث این شرکت است، به ویژه با توجه به گزارش هایی مبنی بر سخت افزار قوی تر برای کنسول. باید یک دیدگاه خوش بینانه باشد.

چندین عنوان بزرگ شخص ثالث قبلاً شایعه شده است که برای پلتفرم نسل بعدی نینتندو در حال توسعه هستند. Persona 6، Persona 3 Reload، استعاره: Refantasio، تاکسی دیوانه، رادیو جت ست، Monster Hunter Wild، و far cry 7.

آخرین نقش آقای کورسی به عنوان رئیس بازرگانی در استودیوی Iron Galaxy و قبل از آن به عنوان رئیس انتشارات و توسعه تجارت در Illfonic بود. او همچنین بیش از شش سال را در پلی استیشن گذراند، که بیشتر آن دوران به عنوان رئیس روابط شخص ثالث بود. کورسی در بومی سازی و انتشار عناوین غربی مانند: یاکوزا و پرسونا.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید