Ghostwire: Tokyo در فروشگاه Epic Games رایگان است


بازی تانگو کار می کند Ghostwire: توکیو به‌عنوان بخشی از تبلیغات کریسمس این پلتفرم، از طریق فروشگاه Epic Games به صورت رایگان بر روی رایانه شخصی در دسترس است. اگر یک حساب Epic Games دارید، می‌توانید آن را تا 25 دسامبر ساعت 8 صبح به وقت PST درخواست کنید، اما برای نصب و بازی به Epic Games Launcher نیاز دارید.

در سال 2022 برای PS5 و PC عرضه می شود و پس از آن Xbox Series X/S در اوایل سال جاری عرضه می شود. Ghostwire: توکیو یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص است. داستان در توکیو اتفاق می افتد، جایی که ساکنان مختلف به طور ناگهانی روحیه می گیرند و بازدیدکنندگان بدخواه جایگزین آنها می شوند. بازیکنان در نقش آکیتو بازی می کنند که توسط روحی به نام KK تسخیر شده است و باید راهی برای شکست دادن هانیا مرموز و نجات خواهرش پیدا کنند.

Ghostwire: توکیو از زمان راه‌اندازی تا کنون ۶ میلیون بازیکن داشته است و به‌روزرسانی محتوای جدید قابل توجهی به نام Spider's Thread را دریافت کرده است. یک حالت سرکش 30 طبقه، رئیس‌های جدید، منطقه مدرسه راهنمایی برای کاوش و موارد دیگر اضافه شده است. مهارت های جدیدی مانند Charge Rush، Counter Attack و Quick Evasion نیز اضافه شده است. بررسی ما از بازی و آپدیت های آن را اینجا ببینید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید