Ghostrunner 2 – تریلر جدید محتوای Season Pass و نقشه راه را نشان می دهد


سطح دیگری دونده ارواح 2 هفته آینده منتشر خواهد شد، اما سرگرمی به همین جا ختم نمی شود. همچنین یک پاس فصل 19.99 دلاری (که در نسخه Brutal گنجانده شده است) وجود دارد که بسته‌های لوازم آرایشی و حالت‌های جدید بازی را اضافه می‌کند. توسعه‌دهنده مشخص می‌کند که هر قسمت از محتوا چه زمانی در یک تریلر جدید قرار می‌گیرد. آن را در زیر بررسی کنید.

اولین بسته لوازم آرایشی، بسته یخی خواهد بود که در تاریخ 7 دسامبر در دسترس خواهد بود. این شامل 3 پوست شمشیر، 3 پوست دست و یک پوست مات برای موتور سیکلت است. بسته Dragon دومین است و در فوریه 2024 عرضه می شود، پس از آن Heat Pack در ژوئن 2024 و Endless Moto Mode در سپتامبر 2024 عرضه می شود. Anniversary Pack در اکتبر 2024 در دسترس خواهد بود.

جزئیات بیشتر در مورد Endless Moto در تاریخ بعدی فاش خواهد شد، اما این امکان وجود دارد که حالت بی پایانی را هنگام هدایت دوچرخه ارائه دهد. ما هنوز نمی دانیم که چگونه کار خواهد کرد، پس با ما همراه باشید.

دونده ارواح 2 در تاریخ 26 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. بزرگترین تفاوت های بازی اول را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید