تریلر اکشن جدید برای Ghostrunner 2 Details Deluxe و Brutal Editions


505 Games پس از معرفی زودهنگام خود در فروشگاه Epic Games موارد زیر را تایید کرد: گوسترونر 2 این بازی در تاریخ 26 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. پیش‌سفارش‌ها از آن زمان آغاز شده است و تریلر جدیدی منتشر شده است که برخی از اکشن‌های دیوانه‌کننده‌ای را که بازیکنان انتظار دارند، نشان می‌دهد. زیر را بررسی کنید.

مثل کار قبلی گوسترونر 2 پلتفرم‌سازی سریع، کیل‌های insta (برای بازیکنان نیز اعمال می‌شود) و استفاده از محیط به نفع شما را ارائه می‌دهد. همچنین یک بخش دوچرخه و باس فایت های بزرگ وجود دارد، اگر «قوانین خونسردی» به اندازه کافی شما را تحت فشار قرار نداده باشد.

علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه های Deluxe و Brutal نیز برای پیش خرید در دسترس هستند. اولی بازی پایه، Traditional Katana Pack و Deluxe Pack را ارائه می دهد که شامل پوست شمشیر و دست است. دومی شامل همان محتوا، به‌علاوه Brutal Pack (که شامل پوسته‌های متحرک شمشیر و دست، و پوسته موتور سیکلت می‌شود)، 48 ساعت دسترسی زودهنگام و یک سیزن پس است.

Season Pass به صورت جداگانه با قیمت 19.99 دلار فروخته می شود و شامل یک حالت بازی جدید و 4 بسته لوازم آرایشی است که هر کدام شامل 3 پوست شمشیر و دست و 1 پوست موتور سیکلت است. منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *