«Ghostrunner 2» بیش از 6 میلیون دلار فروخت و بودجه تولید را جبران کرد


از زمان راه اندازی آن در ماه گذشته، One More Level تا به حال دونده ارواح 2 توسعه دهندگان کار شایسته ای انجام داده اند. طبق گزارش Bankier.pl، تا 31 اکتبر، حدود پنج روز پس از انتشار، 24.4 میلیون PLN یا 6.13 میلیون دلار درآمد کسب کرده بود. ساخت این عنوان 16.7 میلیون زلوتی یا 4.2 میلیون دلار هزینه داشت که به معنای سودآوری بود.

مشخص نیست که آیا این امر بازاریابی یا تبلیغات را در نظر می گیرد. نه توسعه دهنده و نه ناشر 505 Games آمار فروش دنباله را اعلام نکرده اند. برای مقایسه، اولین بازی در اکتبر 2020 منتشر شد و در ماه سپتامبر بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت.

دونده ارواح 2 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. همچنین، تریلر تحسین شده را تماشا کنید تا ببینید منتقدان دیگر چه می‌گویند. محتوای پس از عرضه در Season Pass 19.99 دلاری در دسترس خواهد بود و Ice Pack در 7 دسامبر منتشر خواهد شد. پوست شمشیر، پوست دست، و پوست موتور سیکلت جدید اضافه خواهد شد.

بسته دراگون در فوریه 2024 وارد بازار می شود، پس از آن Heat Pack در ماه جولای و حالت Endless Moto در سپتامبر عرضه می شود. بسته سالگرد نیز در اکتبر 2024 در دسترس خواهد بود. لطفا برای جزئیات بیشتر صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید