کمپین تک نفره Ghost of Tsushima نیازی به اکانت PSN در رایانه شخصی ندارد


غواص جهنمی 2 تصمیم سونی مبنی بر الزام بازیکنان Steam به ورود به شبکه پلی استیشن برای امکان بازی در بازی های تیراندازی به طور ناگهانی در میانه جنجال داغی قرار گرفت و با واکنش های گسترده ای مواجه شد. یکی دیگر از بازی های شخص اول سونی قرار است به زودی برای رایانه های شخصی عرضه شود به شکل: شبح تسوشیما، توسعه دهنده Sucker Punch توضیحاتی را ارائه می دهد، اما ممکن است فکر کرده باشید که آیا الزامات مشابهی نیز اعمال می شود.

در توییتر، استودیو تایید کرد که بازیکنان برای بازی نیازی به ورود به شبکه پلی استیشن ندارند شبح تسوشیما تک نفره. با این حال، اگر می‌خواهید حالت چند نفره Legends را بازی کنید یا به روکش جدید رایانه‌های شخصی پلی‌استیشن که به زودی عرضه می‌شود دسترسی داشته باشید، به یک حساب PSN نیاز دارید. البته، از آنجایی که Legends از cross-play پشتیبانی می کند، احتمالاً این انتظار می رفت.

با ادامه بحث بر سر پیوند دادن حساب PSN، Steam بازپرداخت های زیر را صادر می کند: غواص جهنمی 2در همین حال، سونی پلتفرم خود را از بیش از 170 کشور حذف کرد. Johan Pirested، رئیس توسعه دهنده Arrowhead Game Studios، گفت که توسعه دهنده و سونی در حال حاضر “در حال بحث بر سر راه حلی هستند”.

در همین حال، فیلم Ghost of Tsushima کارگردان در تاریخ 16 می برای PC منتشر خواهد شد. سیستم مورد نیاز کامل را اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید