Ghost of Tsushima 2 و Dragon Age: Dreadwolf در نمایشگاه پلی استیشن آینده ظاهر نخواهد شد – شایعات


به نظر می‌رسد که نمایشگاه پلی‌استیشن آتی، که برای ۲۴ می برنامه‌ریزی شده است، مملو از اعلان‌ها و به‌روزرسانی‌های بزرگ در مورد عناوین آینده خواهد بود، و طبق معمول برای رویدادی به این بزرگی، موارد زیادی در مورد آنچه که این مجموعه شامل خواهد شد، وجود دارد. . با این حال، به نظر می رسد که او در دو بازی بزرگ که بسیاری از او انتظار حضور داشتند کنار گذاشته شده است.

همانطور که جف گراب روزنامه نگار اخیرا در پادکست Game Mess Decides گفت:Ghost of Tsushima 2وعصر اژدها: Dreadwolfمن در نمایشگاه بعدی پلی استیشن شرکت نخواهم کرد. تقریباً سه سال از نسخه اصلی می گذرد، بنابراینروح سوشیماحدود 5 سال پس از انتشارعصر اژدها: Dreadwolfاولین بار اعلام شد، بسیاری منتظر اخباری در مورد یک دنباله بودند، اما نه Sucker Punch و نه BioWare هنوز آماده به نمایش گذاشتن قسمت بعدی خود نیستند.

گراب این را اضافه کردعصر اژدها: Dreadwolfدر حال حاضر، “حداقل” تا تابستان 2024 منتشر نخواهد شد. EA اخیرا تایید کرده است که این بازی در سال مالی منتهی به 31 مارس سال آینده منتشر نخواهد شد.Ghost of Tsushima 2از طرفی با وجود اینکه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است، اما آگهی استخدام حاکی از آماده شدن آن است.

چه در موردمی توانبه نمایشگاه پلی استیشن می آییم. البته هنوز بلد نیستمMarvel’s Spider-Man 2و Naughty Dog مستقلآخرین نفر از مایک بازی چند نفره به خوبی می‌تواند به نمایش گذاشته شود و طبق اطلاعات فاش شده،جامد دنده فلزی 3 قرار است یک بازسازی نیز اعلام شود، اما به نظر می‌رسد چیزهای زیادی وجود خواهد داشت که علاقه مردم را برانگیخت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *