جورج میلر انتظار دارد هیدئو کوجیما یک بازی Mad Max بسازد


عشق هیدئو کوجیما به فیلم در طول سال‌ها به جهات مختلفی ظاهر شده است. این شامل دوستی های فراوان او با افراد مشهور هالیوود است که بسیاری از آنها در بازی های او حضور دارند. یکی از این افراد کارگردان جورج میلر است که در حال ارائه پرتره های خود برای شخصیت های فیلم جنگ ستارگان آینده است. Death Stranding 2: On the Beach، فیلم جدید او نیز اکران شد. فوریوسا.

میلر در مصاحبه با Gaming Bible در اولین نمایش این فیلم گفت: حداکثر حداکثر هنگامی که از او در مورد فرنچایز پرسیده شد، او عنوانی را ذکر کرد که توسط Avalanche Software در سال 2015 ساخته شد که (برخلاف آنچه که بسیاری از طرفداران بازی احساس می کنند) به سطح کیفی مورد انتظارش نرسید، اما حداکثر دیوانه بازی ساخته شده توسط Hideo Kojima ممکن است روزی منتشر شود. میلر می گوید، اما با توجه به اینکه کوجیما در حال حاضر روی تعدادی از پروژه ها کار می کند، بعید است این اتفاق بیفتد.

«وقتی بازی های ویدیویی می ساختیم، جاده خشمآقای میلر گفت: “ما بارها و بارها درخواست هایی دریافت کردیم، اما آنطور که انتظار داشتیم خوب نبود. از دست ما خارج شد. ما همه مواد را به شرکت تحویل دادیم و از آنها خواستیم که آن را بسازند. می خواستم ببینم آیا می توانیم این کار را در بالاترین سطح انجام دهید، من از آن دسته افرادی هستم که نمی‌خواهم کاری را انجام دهم، مگر اینکه حداقل تلاش کنم آن را در بالاترین سطح انجام دهم.

میلر ادامه داد: من همین الان با کوجیما صحبت کردم که تمام مسیر را از ژاپن آمده بود. “اگر او آن را به عهده می گرفت… اما من هرگز از او نمی پرسیدم زیرا او ایده های بسیار خوبی در سر دارد. اما اگر چنین کسی آن را قبول کند… زیرا من نمی توانم این کار را انجام دهم.”

آقای میلر توسط مربی کوجیما هدایت خواهد شد. حداکثر دیوانه جدا از بازی ها، با توجه به چالش هایی که کوجیما پروداکشنز در حال حاضر دارد، بعید به نظر می رسد که به این زودی اتفاق بیفتد. این استودیو قصد دارد آن را در سال 2025 منتشر کند. Death Stranding 2: On the Beachعلاوه بر این، ما در حال حاضر با مایکروسافت کار می کنیم قطر خارجیبا سونی شکافتن.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید