Genshin Impact – نسخه 3.6 منتشر شده در 12 آوریل، مناطق و شخصیت های جدیدی را اضافه می کند


miHoYo Games اعلام کرد: از Genshin Impact آپدیت اصلی بعدی در 12 آوریل ارائه خواهد شد. نسخه 3.6، “Parade of Providence” اولین آکادمی Extravaganza را با دو رویداد مشخص می کند. همچنین یک منطقه جدید و دو شخصیت جدید به نام های Kaveh و Baizhu اضافه می کند. اولین تریلر را در زیر ببینید.

اولین رویداد Wisdom Gala است که 6 مینی بازی مختلف را بر اساس مطالعات مختلف درشان ارائه می دهد. برای مثال از اسطرلاب برای ایجاد صورت فلکی استفاده کنید. این با تحقیقات لیلا مرتبط است. در مورد آن، تلاش پاتوق او نیز در این به‌روزرسانی موجود است.

منطقه جدید به عنوان “آسیب دیده توسط کریستال های خاکستری و مه بنفش متعفن” مشخص شد. علاوه بر پاریس، که به مسافر کمک می کند تا پرواز کند، Apep، “اژدهای سبز” یک رئیس هفتگی جدید در دامنه جدید Truuns است. از دیگر تهدیدات می توان به Anemo و Hydro Hilichurl Rogues اشاره کرد.

در مورد شخصیت های جدید، Kave یک شخصیت 4 ستاره با Dendrovision است که از Claymore استفاده می کند. Baizhu یک کاربر 5 ستاره Dendro است که به Catalyst متکی است. تخصص او سپری است که هم تیمی ها را شفا می دهد. منتظر جزئیات بیشتر در مورد هر مهارت در هفته آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید