Genshin Impact - Version 3.4

Genshin Impact – نسخه 3.4 “The Exquisite Night Chimes” در 18 ژانویه عرضه می شود


HoYoverse یک برنامه ویژه جدید برگزار کرد تاثیر جنشین، مروری بر به روز رسانی آینده نسخه 3.4 “The Exquisite Night Chimes”. رویداد Lantern Rite با دو شخصیت جدید در Liyue بازگشته است: Alhaitham و Yaoyao. تریلر زیر را ببینید.

بازیکنان همچنین می توانند یک شخصیت 4 ستاره رایگان، 13 سرنوشت در هم تنیده و یک لباس جدید برای لیزا از Liyue دریافت کنند. از سوی دیگر، در اینازوما، دو تورنمنت برگزار می شود: “قلب جنگجو”، که در آن یک آیاکا کامیساتو که به تازگی لباس پوشیده است، یک مسابقه نمایشگاهی با “میهمان ویژه” انجام می دهد، و “بیتل برول” که در آن ایتو شینتاکی با اونی کابوتو مبارزه خواهد کرد.

با وجود همه جشن ها، خطرات زیادی وجود دارد زیرا بیابان هادرامابث در شمال غربی سمرو امتداد دارد و گردبادهای عظیمی را تولید می کند. Genius Invokation TCG، یک CCG دیجیتال که در نسخه 3.3 اضافه شده است، همچنین یک حالت جدید با زمان محدود با قوانینی برای رد شدن از مرحله رول و کسب 8 تاس Omni بلافاصله اضافه کرده است. Klee و Hokuto را به عنوان کارت های شخصیت جدید اضافه کرد. جزئیات بیشتر در هفته های آینده اعلام خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha